„Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, nigdy wcześniej nie widziałam siebie takiej – takiej kobiecej i odważnej! ” Gabrysia

Basia Kawka-Kos

Twórca wizerunku. Fotograf.

Nazywam się Basia Kawka-Kos i od 6 lat wydobywam z Kobiet i Mężczyzn ich wewnętrzne piękno na zewnątrz, pomagając im zajrzeć w głąb siebie i poznać siebie na nowo, doceniając moc i wspaniałość, która w nich drzemie. Od wielu lat analizuję zachowania, psychologię człowieka, zgłębiam różne techniki pracy psychologicznej, które dały mi dostęp do narzędzi, których nie ma Żaden inny Fotograf. Możliwość dotarcia do Głębi człowieka, otwarcia go na proces zmiany, pokochania, akceptacji siebie, to rzeczy tak ważne a nie proste do odkrycia na co dzień. Kobiety docierają podczas sesji do głębi swojej kobiecości, odkrywając ją na nowo co przekłada się na relacje z ludźmi, mężczyznami. Niesamowite jest móc to obserwować. Tego wszystkiego doświadczysz u mnie i obiecuję Ci… Prawdopodobnie wyjdziesz ode mnie jako trochę inny człowiek. Otrzymasz to wszystko na fotografii, aby mogła przypominać Ci jaka Naprawdę Jesteś.

 

Udzielałam wywiadów oraz wystąpiłam w programach telewizyjnych takich jak: Pytanie Na Śniadanie, TVP3 Katowice, TVP3 Kraków, Pierwiastek Żeński i wielu innych.

 

Zapraszam Cię na prywatną sesję zdjęciową do siebie. To zmieni sposób w jaki postrzegasz siebie.