Konsultacja online ze stylistką

Nie masz pomysłu jak się ubierać?

Giniesz w gąszczu ubrań w sklepach i nie wiesz co wybrać?

Chcesz odnaleźć swój styl lub go dopracować?

Pomogę Ci w tym!

Przekopując szafę nierzadko odkrywamy, że wiele rzeczy nie nosiliśmy już przez wiele lat. Chomikujemy je jednak, tak na wszelki wypadek, bo w końcu może kiedyś je założymy. Dzięki osobistym konsultacjom stylistycznym online odkryjesz ubrania i połączenia, które będą doskonale pasować do Twojej figury i osobowości. Skorzystanie z moich usług jest niezwykle wygodne i odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu – przez internet. Dlatego nie czekaj i już teraz skorzystaj z możliwości jakie Ci oferuję w Basiakawka.pl!

Osobista styliska online – konsultacje internetowe!

Jak wygląda współpraca ze mną? Przede wszystkim musisz wiedzieć, że przebiega ona w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze – najlepiej przy kawie! Na początku staram się Ciebie poznać, odkryć Twoje upodobania, a także dotychczasowy styl. Staram się również doradzić Ci, jakie elementy ubrań najlepiej pasowałby do Twojej figury, tak aby ukryć jej wady, a podkreślić zalety. Moja osobista konsultacja stylistyczna online, z całą pewnością będzie doskonałą motywacją do pozbycia się z szafy niepotrzebnych ubrań.

Postaw na porady internetowe i odkryj modę dla siebie

Jako osobista styliska internetowa dokładam wszelkich starań, abyś po rozmowie ze mną potrafiła prezentować się jak najlepiej w zupełnie nowych, modowych połączeniach. Co więcej! Otrzymasz również napisany przeze mnie e-book “Magia Stylu”, do którego możesz zajrzeć w każdej chwili, gdybyś miała wątpliwości co do zastosowania niektórych elementów odzieży. Będzie on stanowił doskonałą inspirację do tworzenia świetnych kreacji.

Dla Kogo jest ta usługa?

– Jeśli nie wiesz w czym wyglądasz dobrze, dowiesz się jakie fasony powinnaś wybierać a jakich unikać,

– Zmieniłaś rolę w swoim życiu np. z żony w mamę i nie wiesz jakie teraz ubrania powinnaś nosić, z jednej strony wygodne a z drugiej aby się czuć ładnie-jak to zrobić?

– Nie lubisz zakupów a wiesz jakich ubrań szukasz np. garniturów i koszul do pracy – podpowiem gdzie szukać takich propozycji dostosowanych do Twoich potrzeb,

– Chcesz popracować nad swoim stylem ale nie wiesz od czego zacząć? Podczas tej godziny możemy wyznaczyć Twoją drogę modową.

Jak to wygląda?

Umawiamy się na wideorozmowę przez Zoom. Spotkanie jest nagrywane tak abyś mogła do niego wrócić i przypomnieć sobie rady, propozycje które Ci udzieliłam. Mamy na rozmowę 1 godzinę podczas, której odpowiadam na Twoje pytania i podaję rozwiązania konkretnych tematów.

Konsultacja + Ebook

Celem tej usługi jest to abyś odnalazła i udoskonaliła swój styl.

Otrzymujesz mój Ebook Magia Stylu, przerabiasz go, robisz zadania a następnie umawiamy się na godzinną rozmowę, podczas której odpowiem na wszystkie Twoje pytania i modowe dylematy. Ustalimy kierunek rozwoju Twojego stylu, podpowiem jakie fasony będą dla Ciebie korzystne oraz w jakich sklepach możesz znaleźć dla siebie ubrania (uwzględniając Twoje preferencje oraz budżet). 

 

stylistka onli

Umów się na konsultację z Basią

Po kliknięciu na poniższy guzik zostaniesz przekierowana do płatności za usługę. Po jej zaksięgowaniu otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem zamówienia.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin oraz plan działania.

Cena: 349 zł brutto
Usługa trwa 1 godzinę

Jak wygląda taka konsultacja?

Co mówią o mnie klientki?

Dzisiejsze zakupy z Basią były czystą przyjemnością. Gdy jechałam na spotkanie z Basią nie wiedziałam czego mam się spodziewać, jednak już podczas powitania wiedziałam, że będzie dobrze. Basia bardzo profesjonalnie, zaledwie w dwie godziny stworzyła dla mnie wiele gotowych stylizacji, które będę mogła nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień.. W końcu znalazłam kolory i fasony, w których rzeczywiście dobrze się czuję.. Przy okazji znalazłam moją wymarzoną spódnicę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej kobiecie zakupy z Basią – pełen profesjonalizm, a dla mnie ogromna oszczędność czasu. 

–  Anna Stoń

Zakupy z Basią były nie tylko przyjemne, ale i bardzo efektywne oraz profesjonalne. :).  Na początku spotkania ustaliłyśmy sobie cel i potem z przyjemnością patrzyłam, a właściwie również uczestniczyłam, w jego realizacji. To był świetny czas, który przyniósł nie tylko udany zakup, ale i dawkę porządnej wiedzy o dobieraniu fasonów.

– Marysia Bernaciak

Masz pytania dotyczące Zakupów z Kawką?

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do mnie: 661 070 194 lub napisz na kontakt@basiakawka.pl.