O nas

Basia Kawka – to nowa marka na polskim rynku, powstała po to by podkreślać kobiecość oraz indywidualizm każdej z nas.

Marka powstała z marzeń o tym aby dać kobietom, moim klientkom kobiecość w formie ubrania. Wiele klientek przychodziło do mnie jako do stylistki po kobiecy wizerunek, którego same nie umiały stworzyć a którego tak pragnęły.

Oddaję Tobie swoją wiedzę oraz doświadczenie w pracy stylistki, które pomogło mi przy projektowaniu tej kolekcji. Dzięki wielu rozmowom, zakupom odbytym z kobietami, wiem na co zwracać uwagę i jakich rozwiązań użyć szyjąc konkretne projekty.

Znajdziesz tutaj kolory, wzory, indywidualizm i oryginalność. Szyjemy ubrania w krótkich seriach, dzięki czemu możesz być pewna, że prawdopodobieństwo spotkania drugiej osoby w naszym ubraniu jest bardzo niskie.

Szyjemy ubrania dostosowane do wzrostu, standardowa rozmiarówka jest szyta na wzrost 170 cm a petite 160 cm, po to aby każda z nas mogła cieszyć się tymi projektami.

Każde zamówienie tworzone jest od razu, specjalnie dla Ciebie. Koncept ten ma zapobiec nadprodukcji i zminimalizować jak najbardziej odpad tkanin i produktów, stąd wydłużony czas realizacji do max. 14 dni.