Odkryj Swoją Kobiecość

Bieg życia, macierzyństwo, sytuacja życiowa sprawiły że musiałaś schować swoją kobiecość by stawić czoła danej sytuacji?

Znam to… Sama po urodzeniu synka chodziłam po domu cały dzień w szlafroku…

 

Czy czujesz, że…

 • Poświęcasz się dla innych kosztem siebie i swojego czasu
 • Zatraciłaś swoją Kobiecość
 • Twoje ciało nie jest takie jakbyś chciała
 • W ostatnim czasie przeszłaś dużą stratę w życiu osobistym i ciężko Ci się z niej podnieść
 • Brak Ci siły aby stawić czoła przeciwnościom
 • Nie masz czasu dla Siebie
 • Nie wiesz jak Uwierzyć w Siebie
 • Pragniesz zostać Zauważona
 • Chcesz Dostrzec w Sobie coś nowego
 • Chciałabyś mieć więcej Pewności Siebie
 • Chcesz Odciąć się od Przeszłości i Ruszyć z Kopyta Na Przód

Jeśli czujesz choć jedno z tych uczuć – czytaj dalej

„Jestem absolutnie zachwycona zarówno formą zdjęć, ich wykonaniem jak i sobą na nich” Paulina

 

Czym jest przeżycie  „Odkryj Swoją Kobiecość”?

Kobieca sesja zdjęciowa pozwoli Ci odkryć na nowo Twoją kobiecość, to przeżycie jakiego nie doświadczysz nigdzie indziej.

Na indywidualnej konsultacji dotrzemy w głąb Ciebie, aby odkryć Twoje potrzeby.

Na nowo odkryjesz siebie, to czego od jakiegoś czasu Ci brakuje, co w Tobie osłabło.

Może nie czujesz się już kobieco, chciałabyś się poczuć bardziej pewna siebie, poczuć swoją siłę a może subtelność i delikatność? Odkryję to i z pomocą moich specjalistów wydobędę podczas Sesji Zdjęciowej.

Jedyną rzecz, którą Ty musisz zrobić to pierwszy krok, czyli Rezerwacja Swojej Konsultacji Online.

Resztą zajmę się ja.

Zrób to dla siebie, jak wiele moich wspaniałych klientek!

A co jeśli nie zrobię sesji?

Oczywiście możesz mieć w tym momencie inne priorytety, takie jak szkoła dziecka czy wyjazd wakacyjny. Jednak czy warto przedkładać inne rzeczy przed samą siebie? Kiedy poczujesz się lepiej ze sobą, będziesz to zauważała również w swoim otoczeniu. Gwarantuję Ci, że partner będzie regularnie zamawiał dla Ciebie taką sesję,

kiedy zobaczy jaka wróciłaś do domu, w jakim nastroju i z jakim błyskiem w oku. 

Tego nie da się osiągnąć relaksem wakacyjnym, zadowoleniem z dzieci itp., bo to są tematy zewnętrzne, które mogą mieć wpływ na Ciebie a nie muszą. Taka sesja pracuje od środka i emocje, wrażenia jej towarzyszące pozostają na długo…

W trakcie konsultacji przeprowadzę z Tobą wywiad i ustalimy najważniejsze Twoje cele. Wspólnie ODKRYJEMY to co w Tobie jest najcenniejsze, to co chcesz pokazać światu. Razem stworzymy obraz Nowej/Nowego Ciebie by móc dokonać spersonalizowanego obrazu, fotografii Ciebie.

 

Podczas spotkania zostanie wykonana spersonalizowana wycena ewentualnej sesji i przeżycia ODKRYJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ lub WIZERUNKU.

 

Ustalone zostaną terminy dalszych spotkań przygotowujących m.in. konsultacji stylizacyjnej i sesji zdjęciowej.

 

Do zobaczenia wkrótce 🙂

stylistka onli

Umów się na konsultację z Basią

Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

1 + 6 =

Opinie

Zdecydowanie polecam sesję u @Basia Kawka-Kos Fotografia. Widać, że Basia robi to z pasją. Potrafi wydobyć kobiecość i pokazać to na zdjęciach. Również pomaga małymi wskazówkami odnośnie pozowania, jeśli nigdy nie miało się z tym styczności. Atmosfera rewelacja, Basia dba o to, aby się nie wstydzić i nie stresować. Same zdjęcia jeszcze bez obróbki wyszły super, a już po obróbce to wgl SZTOS!! ?? Nie sądziłam, że mogę mieć tak piękne zdjęcia i zobaczyć na nich tą esencje kobiecości, której na co dzień nie mogę pokazać. Efekt przerósł moje oczekiwania. Rewelacyjna robota i z całego serca polecam każdej kobiecie, która chce poczuć się pięknie, kobieco i zyskać większą pewność siebie. 

Kasia

Polecam usługi fotograficzne Basia Kawka-Kos. To profesjonalistka, która nie tylko robi zdjęcia, ale przede wszystkim pokazuje kobietom ich wewnętrzne piękno, którym emanują na zewnątrz ❤️❤️❤️

Magda

Bardzo polecam Basię, jest profesjonalna, ciepła i ogromnie pomocna w trakcie sesji. Dużo proponuje od siebie, stwarza cudowną atmosferę ❤️ Efekty sesji są zniewalające, a każde zdjęcie zachwyca!

Paulina

Jestem Gabrysia, mam 24 lata, niedawno ukończyłam studia i  wkroczyłam w nowy etap mojego życia. Jest to dla mnie przełomowy czas – dużo niepewności, pytań  i obaw…

Zanim przejdę do opisywania moich wrażeń  z samej sesji pragnę krótko zarysować cały proces – w moim przypadku to ogromny krok                          w kierunku odnajdywania w sobie kobiecości. W okresie nastoletnim ( pewnie jak wiele kobiet) straciłam tą pewność siebie którą jako dziecko miałam. Stałam się bardzo wycofana, wstydziłam się tego jak wyglądam, patrzyłam na siebie i odnajdywałam w lustrze tylko wady. Taki wstyd i brak pewności siebie ciągnął się za mną bardzo długo. Z czasem, zaczęłam  zauważać jak bardzo negatywnie wpływa to na moje życie: na studiach, w pracy, ale przede wszystkim w budowaniu relacji. Od około roku doświadczam bardzo silnych zmian, dlatego wiem, że  poznanie Basi i sesja to nie był przypadek. Moja przyjaciółka powiedziała mi w lutym ,, Gabi Ty to pasujesz do takiej sesji kobiecej w bieliźnie, będziesz super wyglądać’’ i tak dostałam linka do profilu Basi na Instagramie i reszta potoczyła się bardzo szybko…..Od razu poczułam, że ja tego  w głębi serca pragnę, zawsze pragnęłam, powiedziałam sobie ,,Chcę być widoczna! Nareszcie zrobię  coś dla siebie, jak nie teraz to kiedy, nie będę tego przekładać!’’ Przyznam się, że zareagowałam bardzo instynktowne, napisałam i już wieczorem byłyśmy  z Basią umowie na termin sesji.

Sama sesja była cudowna, najpierw stylistka z delikatnością i wyczuciem podkreśliła moją urodę, a potem Basia poprowadziła mnie tak, że mój początkowy stres i napięcie minęło, a każde kolejne ujęcie było jeszcze lepsze. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, nigdy wcześniej nie widziałam siebie takiej – takiej kobiecej i odważnej! 

Na koniec chcę podkreślić, że Basia stworzyła wyjątkową atmosferę w której  kompletnie nie czułam wstydu, chociaż ja zupełnie nie miałam doświadczenia w pozowaniu do zdjęć.

Dla mnie osobiście sesja jest częścią mojej większej zmiany – przyjechałam jako dziewczynka, a wróciłam jako Kobieta, ten elekt naprawdę jest długofalowy. Czuję się pewniejsza kobietą zarówno w głowie jak i w całym moim ciele.

Gabrysia