Jestem pełną pasji kobietą, która chce pomóc wydobyć Twój styl, abyś wreszcie mogła poczuć się sobą!

Basia Kawka

O mnie

Moda jest dla mnie czymś więcej, niż ubiorem. Moda jest moją pasją od dzieciństwa, kiedy to organizowałam mini sesje zdjęciowe oraz pokazy mody. Kiedy projektowałam a moje projekty odszywała na maszynie mama. Cały ten czas poznawałam siebie, swoje umiejętności aby zostać certyfikowaną stylistką, która sprosta niejednemu wyzwaniu zakupowemu.  Na co dzień pracuję z kobietami, które chcą odnaleźć swój styl. Wspieram wiedzą i doświadczeniem na wspólnych zakupach tak aby wyglądały i czuły się doskonale w nowych ubraniach. A przy tym oszczędzam czas i pieniądze przeznaczone tylko na „perełki” zakupowe, żadnych przypadkowych ciuchów. Ostatecznie to klientka decyduje co kupuje – ja doradzam wiedzą ale ostateczna decyzja należy do niej.

Umów się na zakupy

Po kliknięciu na poniższy guzik zostaniesz przekierowana do płatności za usługę. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz maila ode mnie z potwierdzeniem zamówienia.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin oraz plan działania.

Cena: 1 299zł brutto

usługa trwa do 6h

Co mówią o mnie klientki?

Dzisiejsze zakupy z Basią były czystą przyjemnością. Gdy jechałam na spotkanie z Basią nie wiedziałam czego mam się spodziewać, jednak już podczas powitania wiedziałam, że będzie dobrze. Basia bardzo profesjonalnie, zaledwie w dwie godziny stworzyła dla mnie wiele gotowych stylizacji, które będę mogła nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień.. W końcu znalazłam kolory i fasony, w których rzeczywiście dobrze się czuję.. Przy okazji znalazłam moją wymarzoną spódnicę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej kobiecie zakupy z Basią – pełen profesjonalizm, a dla mnie ogromna oszczędność czasu. 

–  Anna Stoń

Zakupy z Basią były nie tylko przyjemne, ale i bardzo efektywne oraz profesjonalne. :).  Na początku spotkania ustaliłyśmy sobie cel i potem z przyjemnością patrzyłam, a właściwie również uczestniczyłam, w jego realizacji. To był świetny czas, który przyniósł nie tylko udany zakup, ale i dawkę porządnej wiedzy o dobieraniu fasonów.

– Marysia Bernaciak

Masz pytania dotyczące Zakupów z Kawką?

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do mnie: 661 070 194 lub napisz na kontakt@basiakawka.pl.