O mnie

Jestem pełną pasji kobietą, która chce pomóc wydobyć Twój styl, abyś wreszcie mogła poczuć się sobą!

Basia Kawka

Basia Kawka

 Moda jest dla mnie czymś więcej, niż ubiorem. Moda jest moją pasją od dzieciństwa, kiedy to organizowałam mini sesje zdjęciowe oraz pokazy mody. Kiedy projektowałam a moje projekty odszywała na maszynie mama. Cały ten czas poznawałam siebie, swoje umiejętności aby zostać certyfikowaną stylistką, która sprosta niejednemu wyzwaniu zakupowemu. Na co dzień pracuję z kobietami, które chcą odnaleźć swój styl. Wspieram wiedzą i doświadczeniem na wspólnych zakupach tak aby wyglądały i czuły się doskonale w nowych ubraniach. A przy tym oszczędzam czas i pieniądze przeznaczone tylko na „perełki” zakupowe, żadnych przypadkowych ubrań. Ostatecznie to klientka decyduje co kupuje – ja doradzam wiedzą ale ostateczna decyzja należy do niej.

 

Jak zostałam stylistką?

Moja przygoda z modą rozpoczęła się od najmłodszych lat kiedy to chciałam zostać modelką. Jednak warunki fizyczne, wizerunkowe nie mogły mi na to w 100% pozwolić. Rozpoczęłam więc swoją przygodę z fotografią modową kobiet, które często podkreślały, że inaczej na siebie zaczynają potrzeć dzięki tym fotografiom. 

Rozpoczęłam studia Zarządzania i Inżynierii Produkcji na AGH, wszak wyuczony zawód i studia miały być gwarantem satysfakcjonującej pracy, jednak nie dla mnie. Po ich ukończeniu ruszyłam swoją indywidualną drogą kończąc studia ze Stylizacji i Kreowania Wizerunku, dzięki którym nabyłam potrzebne narzędzia do rozpoczęcia prowadzenia własnej działalności. Dzięki tym doświadczeniom i pasji dołączyłam do zespołu ZOPHI Stylistki – jednej z najbardziej uznanych stylistek w Polsce.

 

Doświadczenie

Swoją pracę rozpoczęłam od świadczenia usług stacjonarnych tj. przeglądów szaf, wspólnych zakupów oraz analiz kolorystycznych. Poznałam największa kompleksy i zmartwienia polek co mnie bardzo zaciekawiło i postanowiłam zgłębić temat na płaszczyźnie psychologicznej. Przeszłam wiele warsztatów ze sobą oraz szkoleń, dzięki którym mogę jeszcze lepiej pomagać kobietom odnaleźć ich styl, by poczuć się lepiej w swojej skórze.

Obecnie współpracuję z kobietami z całego świata za pomocą usług online, które są równie skuteczne jak te odbywające się na miejscu.  

Rozwój kariery

Obecnie jestem ekspertem w programie Pytanie Na Śniadanie. Wszelkie materiały ze mną można obejrzeć tutaj.

Prowadzę kanał na YT (dostępny tutaj), na którym dzielę się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Na kanale znajduje się już ponad 70 filmów, więc myślę że znajdziesz coś dla siebie.

Prywatnie jestem mamą oraz tworzę swoją markę modową, gdzie wraz z synkiem pakujemy Wasze zamówienia 😉

Powiększyłam zespół o Stylistkę Kasię, która wraz ze mną dba o  Wasz spójny wizerunek.

 

Milena Wocial

Mam na imię Milena i jestem certyfikowaną stylistką. 8 lat temu ukończyłam profil o nazwie Kreowanie wizerunku, a wszelkie kursy i warsztaty, obudziły we mnie pokłady niekończącej się kreatywności i inwencji twórczej. Jestem jednocześnie częścią branży ślubnej. Lubię estetykę, przywiązuję uwagę do detalu i szczegółu.

Najbardziej jest mi bliskie całościowe podejście do tematu mody. W słowie „styl” kryją się Twoje wybory personalne  w kwestii garderoby, ale także Twoje wartości czy przekonania. To, co Ty sama o sobie myślisz i w jaki sposób postrzegasz swoją osobę. Dlatego ważne dla mnie jest to, żebyś była świadoma siebie, swojego ciała, jak również głęboko zakorzenionych blokad. Ograniczające przekonania na swój temat zostaw za sobą. Chcę żebyś wiedziała, że nie musisz się dopasowywać do świata – bądź wierna sobie 🙂 Jako stylistka, wiem, że atrakcyjny wygląd, to suma wielu czynników, a kobiecość, to przede wszystkim piękna głowa. I to jest Twój unikatowy kod, Twój styl – ta piękna całość.

Prywatnie jestem mamą i żoną, rodzina od zawsze jest moją siłą. Coś co niezmiernie mnie inspiruje, to poznawanie nowych miejsc, kultur i osobowości. W wolnym czasie wybieram wszelkie formy relaksacji, odprężające melodie przy zapachu świec, jogę i medytację. Cenię sobie wolność myśli, swobodę, a także naturalność. Świadomie wybieram szczęście i doceniam życie.

 

Co mówią o mnie klientki?

Dzisiejsze zakupy z Basią były czystą przyjemnością. Gdy jechałam na spotkanie z Basią nie wiedziałam czego mam się spodziewać, jednak już podczas powitania wiedziałam, że będzie dobrze. Basia bardzo profesjonalnie, zaledwie w dwie godziny stworzyła dla mnie wiele gotowych stylizacji, które będę mogła nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień.. W końcu znalazłam kolory i fasony, w których rzeczywiście dobrze się czuję.. Przy okazji znalazłam moją wymarzoną spódnicę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej kobiecie zakupy z Basią – pełen profesjonalizm, a dla mnie ogromna oszczędność czasu. 

–  Anna Stoń

Zakupy z Basią były nie tylko przyjemne, ale i bardzo efektywne oraz profesjonalne. :).  Na początku spotkania ustaliłyśmy sobie cel i potem z przyjemnością patrzyłam, a właściwie również uczestniczyłam, w jego realizacji. To był świetny czas, który przyniósł nie tylko udany zakup, ale i dawkę porządnej wiedzy o dobieraniu fasonów.

– Marysia Bernaciak

Masz pytania dotyczące Zakupów z Kawką?

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do mnie: 661 070 194 lub napisz na kontakt@basiakawka.pl.