O mnie

Jestem pełną pasji kobietą, która chce pomóc wydobyć Twój styl, abyś wreszcie mogła poczuć się sobą!

Basia Kawka

Poznajmy się 😉 

Basia Kawka

Moda jest dla mnie czymś więcej, niż ubiorem. Moda jest moją pasją od dzieciństwa, kiedy to organizowałam mini sesje zdjęciowe oraz pokazy mody. Kiedy projektowałam a moje projekty odszywała na maszynie mama. Cały ten czas poznawałam siebie, swoje umiejętności aby zostać certyfikowaną stylistką, która sprosta niejednemu wyzwaniu zakupowemu. Na co dzień pracuję z kobietami, które chcą odnaleźć swój styl. Wspieram wiedzą i doświadczeniem na wspólnych zakupach tak aby wyglądały i czuły się doskonale w nowych ubraniach. A przy tym oszczędzam czas i pieniądze przeznaczone tylko na „perełki” zakupowe, żadnych przypadkowych ciuchów. Ostatecznie to klientka decyduje co kupuje- ja doradzam wiedzą ale ostateczna decyzja należy do niej.

Jak zostałam stylistką?

Moda jest dla mnie czymś więcej, niż ubiorem. Moda jest moją pasją od dzieciństwa, kiedy to organizowałam mini sesje zdjęciowe oraz pokazy mody. Kiedy ja projektowałam, a moje projekty odszywała na maszynie moja mama. Cały ten czas poznawałam siebie, swoje umiejętności, aby ostatecznie zostać certyfikowaną stylistką, która sprosta niejednemu wyzwaniu zakupowemu. 

Na co dzień pracuję z kobietami, które chcą odnaleźć swój styl. Wspieram wiedzą i doświadczeniem na wspólnych zakupach, tak aby wyglądały i czuły się doskonale w nowych ubraniach. A przy tym oszczędzam czas i pieniądze przeznaczone tylko na „perełki” zakupowe – żadnych przypadkowych ciuchów. Ostatecznie to klientka decyduje, co kupuje – ja doradzam wiedzą, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Umów się na zakupy

Po kliknięciu na poniższy guzik zostaniesz przekierowana do płatności za usługę. 

Po jej zaksięgowaniu płatności otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem zamówienia.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin oraz plan działania.

Cena: 1 299zł brutto

usługa trwa do 6h

Co mówią o mnie klientki?

Dzisiejsze zakupy z Basią były czystą przyjemnością. Gdy jechałam na spotkanie z Basią nie wiedziałam czego mam się spodziewać, jednak już podczas powitania wiedziałam, że będzie dobrze. Basia bardzo profesjonalnie, zaledwie w dwie godziny stworzyła dla mnie wiele gotowych stylizacji, które będę mogła nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień.. W końcu znalazłam kolory i fasony, w których rzeczywiście dobrze się czuję.. Przy okazji znalazłam moją wymarzoną spódnicę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej kobiecie zakupy z Basią – pełen profesjonalizm, a dla mnie ogromna oszczędność czasu. 

–  Anna Stoń

Zakupy z Basią były nie tylko przyjemne, ale i bardzo efektywne oraz profesjonalne. :).  Na początku spotkania ustaliłyśmy sobie cel i potem z przyjemnością patrzyłam, a właściwie również uczestniczyłam, w jego realizacji. To był świetny czas, który przyniósł nie tylko udany zakup, ale i dawkę porządnej wiedzy o dobieraniu fasonów.

– Marysia Bernaciak

Masz pytania dotyczące Zakupów z Kawką?

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do mnie: 661 070 194 lub napisz na kontakt@basiakawka.pl.