Konsultacja online ze stylistką

Problem nie polega na tym, że nie wiesz w co się ubrać a raczej nie odkryłaś jeszcze swojego wewnętrznego stylu.

 

Co Cię powstrzymuje aby już teraz wyglądać tak jak tego pragniesz?

Wyobraź sobie, że…

Odkryłaś swój indywidualny styl.

Wiesz konkretnie co wybierać na zakupach a czego unikać.

Twoja szafa wzbudza Twój zachwyt i zawsze wiesz w co się ubrać.

Podoba Ci się ta wizja? Mnie też 🙂 Dokładnie taką zbudowałam swoją szafę oraz wielu klientek. Pokażę Ci jak to zrobić, ale najpierw odkryjemy Twój styl,

– taki który płynie z Twojego wnętrza,

– taki który będzie w zgodzie z Tobą

– i taki w którym będziesz czuć się wspaniale!

Gotowa? 

 

To nie jest zwykła konsultacja…

Dlaczego?

Obsługując setki klientek zauważyłam, że pewna ich część jest otwarta i gotowa na zmianę a część potrzebuje zmiany i nie wie jak tego dokonać. Osoby gotowe i otwarte do zmiany osiągają efekt wręcz natychmiastowy za to druga grupa samodzielnie ma trudniej tego dokonać.

Dlaczego?

Bo ubrania to nie tylko zewnętrze. To przede wszystkim wnętrze człowieka i to co o sobie myśli. Mając w szafie ubrania zakupione na innym etapie życia, przez kogoś albo po trudnej sytuacji życiowej – Ty potrzebujesz zmiany, bo już nie chcesz być tamtą osobą sprzed (dopisz swoje). To normalne 🙂 Każdy z nas się zmienia mentalnie, samo zostanie mamą, teściową, babcią, kobietą pracującą, awansującą, mężatką – wiele zmienia. I tutaj ubrania są wisienką na torcie, a co się znajduje w jego środku? 

Twoja indywidualna osobowość, którą chcę Tobie pokazać, bo to właśnie ona wskaże Ci drogę do stylu. Kiedy zaczniesz się ubierać w zgodzie ze sobą (bez względu na panujące trendy) zawsze będziesz czuć się dobrze w swoich ubraniach, dokładnie będziesz wiedziała co wybrać z szafy o poranku a Twoje samopoczucie podskoczy do góry 😉 

Zdarzyło Ci się coś ubrać a potem wracać przez pół miasta aby się jednak przebrać (albo przynajmniej miałaś taką ochotę) ? 

No dobrze, ale co ta konsultacja Tobie da?

 

Opinie

Basiu, konsultacje były cudne, wyjątkowe – bardzo Ci za nie dziękuję  ❤ Zdecydowanie to było coś więcej niż zwykłe konsultacje ze stylistką ^^ Dużo rzeczy mi „kliknęło” – o mnie samej, o moich schematach. Tak naprawdę nigdy nie zastanawiałam się za bardzo nad swoim stylem, nad tym, czego chcę – już podczas wypełniania formularza duuuuużo rzeczy się pojawiło, a podczas konsultacji się rozjaśniło.

Stylownik jest super! W sumie to nawet nie do końca wiedziałam, czego się spodziewać, a dostałam coś niezwykłego – nie wiedziałam nawet, że czegoś takiego potrzebowałam ^^ Przeglądam, zaczytuję się – wiem, gdzie szukać ubrań i jakich ubrań szukać, żebym nie tylko dobrze wyglądała, ale też dobrze się czuła ^^ Na pewno jak pójdę na zakupy, to ze Stylownikiem pod ręką ? Dzięki konsultacji i Stylownikowi mam większość świadomość siebie – tak po prostu. Dziękuję, dziękuję, dziękuję ❤?

U mnie po konsultacji z Tobą dosłownie zadziała się magia ? w weekend robiłam porządki w swojej szafie i dokładnie wcieliłam to o czym rozmawiałyśmy. Przez to, że wiem czego chce od swojej szafy w końcu pozbyłam się rzeczy, które dosłownie zalegały tam. I zrobiło się miejsce na nowe ? Czuję jak wstąpiła we mnie nowa energia ?

Właśnie skończyłam czytać mój Stylownik i powiem Ci, że jest mega ? Spojrzałam dzisiaj na siebie całkiem inaczej niż do tej pory ? Bardzo podobają mi się propozycje stylizacji i sklepów. Nic tylko siąść i zaplanować zakupy. Na pewno będę systematycznie wymieniać rzeczy w szafie. Mega dużą pracę wykonałaś. Dziękuję ?

Pewność siebie

Dostaniesz Swoją Księgę Stylu, tak zwany Stylownik. A w nim znajdziesz opis:

Mocnych stron swojej sylwetki,

Konkretny moodboard (tablicę) Twojego stylu ze zdjęciami,

Opis Twojej stylowej osobowości,

Listę zakupów tego co warto dodać,

Polecane dla Ciebie marki modowe,

I wiele więcej. Jest to wręcz taki manual, dzięki któremu będziesz wiedziała co dokładnie kupić, czego Ci brakuje, gdzie szukać ubrań, a przede wszystkim Jakich szukać 🙂

Każdy Stylownik tworzę w oparciu o wypełniony kwestionariusz oraz wspólną wideorozmowę. Nie jest to żaden schemat, raczej Ebook napisany dla indywidualnej Kobiety z poszerzonymi specjalnie dla niej pewnymi rozdziałami, po to aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby.

 

 

Jak wygląda ta usługa?

Po zamówieniu proszę Cię o wypełnienie kwestionariusza szczerymi odpowiedziami. Nikt oprócz mnie nie ma do nich wglądu. Odpowiedzi mogą zająć Ci godzinę, kilka godzin lub kilka dni.

Dlaczego tak długo?

Tylko poprzez dobry wywiad mogę lepiej Cię poznać i towarzyszyć Ci w odkrywaniu Twojego indywidualnego stylu, który będzie zgodny z Twoim wnętrzem. Proszę o to też dlatego, aby nie tracić czasu podczas naszej rozmowy, ponieważ podczas niej wykonujemy ćwiczenia i rozmawiamy już o konkretach 😉

Kolejnym krokiem jest wideorozmowa, robimy na niej ćwiczenia, które pomogą rozłożyć Twoją szafę na czynniki pierwsze po to abym mogła przygotować dla Ciebie listę zakupów oraz lepiej Cię poznać. Czy na tym etapie już się wszystkiego dowiesz?

Jeszcze…

Przygotowuję dla Ciebie w tym momencie Stylownik, opracowanie zawierające ponad 20 stron esencji na temat Twojej stylowej osobowości, wraz ze zdjęciami, inspiracjami oraz konkretnymi opisami dotyczącymi ubrań i ich zestawiania.

Dowód, że to działa?

Wszystkie moje zadowolone klientki, które prowadziłam w podobny sposób podczas wielu innych usług, nie mając jeszcze świadomości, że pracuję metodami z zakresu psychologii i coachingu.

 

stylistka onli

Umów się na konsultację z Basią

Po kliknięciu na poniższy przycisk zostaniesz przekierowana do płatności za usługę. Po jej zaksięgowaniu otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem zamówienia.

Wypełnij kwestionariusz i go podeślij a ja zajmę się resztą.

Cena: 449 zł brutto

Co mówią o mnie klientki?

Dzisiejsze zakupy z Basią były czystą przyjemnością. Gdy jechałam na spotkanie z Basią nie wiedziałam czego mam się spodziewać, jednak już podczas powitania wiedziałam, że będzie dobrze. Basia bardzo profesjonalnie, zaledwie w dwie godziny stworzyła dla mnie wiele gotowych stylizacji, które będę mogła nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień.. W końcu znalazłam kolory i fasony, w których rzeczywiście dobrze się czuję.. Przy okazji znalazłam moją wymarzoną spódnicę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej kobiecie zakupy z Basią – pełen profesjonalizm, a dla mnie ogromna oszczędność czasu. 

–  Anna Stoń

Zakupy z Basią były nie tylko przyjemne, ale i bardzo efektywne oraz profesjonalne. :).  Na początku spotkania ustaliłyśmy sobie cel i potem z przyjemnością patrzyłam, a właściwie również uczestniczyłam, w jego realizacji. To był świetny czas, który przyniósł nie tylko udany zakup, ale i dawkę porządnej wiedzy o dobieraniu fasonów.

– Marysia Bernaciak

Masz pytania dotyczące Zakupów z Kawką?

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do mnie: 661 070 194 lub napisz na kontakt@basiakawka.pl.