Przegląd szafy online

Jakbyś się poczuła, kiedy mogłabym wejść wirtualnie do Twojej szafy i wskazać ubrania, które Ci służą, a które warto oddać?

Czujesz jak ściągam ciężar z Twoich barków codziennych wyborów stylizacji?

Jak wygląda przegląd szafy online?

Po umówieniu terminu proszę o przesłanie zdjęć ubrań na sobie oraz swojej sylwetki w dopasowanych ubraniach (np. czarny top i legginsy). Ubrania można łączyć w zestawy, które się ubiera na co dzień. Jest to ważny element, dzięki któremu mogę poznać Twój styl i sylwetkę.

Następnie spotykamy się na wideorozmowie na zoom’ie i rozmawiamy o Twoim stylu, oczekiwaniach i potrzebach oraz omawiamy poszczególne części garderoby. Podpowiadam jak można inaczej zestawić daną bluzkę, kiedy wkładać ją w spodnie. Zwracam uwagę na długości i zamiast np. kupić nowe spodnie mówię jak można przerobić te które masz, aby wyglądały jeszcze lepiej.  

Podczas rozmowy tworzę listę zakupów ubrań o które dobrze uzupełnić Twoją garderobę. 

Jest to usługa spersonalizowana, podczas której możesz zapytać o wszystko i dowiedzieć się jak wyglądać jeszcze lepiej 😉  

 

Dlaczego warto?

Czy wiesz co każda kobieta powinna posiadać w swojej garderobie?

Święty Spokój

I właśnie nad tym pracujemy podczas tej usługi. Abyś miała ubrania, które lubisz, wiedziała jak możesz je ze sobą łączyć oraz co możesz do niej dokupić.

Czy wyrzucam wszystko? I Tak i Nie

To zależy od Ciebie i Twojego podejścia, natomiast dokładnie dowiesz się jak łączyć ubrania z Twojej obecnej szafy, jak możesz je ewentualnie przerobić, wykorzystać aby od razu po usłudze cieszyć się zmianą.

Czym się różni od przeglądu szafy w domu klientki?

W zasadzie niczym, bo skuteczność jest taka sama. Jak to jest możliwe?

Dzięki zdjęciom, które przesyłasz wcześniej. Zgadzam się, że wykonanie kilkunastu, czasem ponad setki zdjęć jest czasochłonne, jednak czy nie warto poświęcić dłuższą chwilę czasu i mieć stworzoną garderobę pod swoje indywidualne preferencje? 

Czas poświęcony w domu klienta to zwykle ok 5-6h. My wspólnie pracujemy 3h – proces jest szybszy a często klientka potrzebuje już ok 1h do zrobienia zdjęć stylizacji na sobie. Bilans jest nadal dodatni 😉 

Nie musisz do mnie przylatywać z walizką jeśli jesteś zza granicy, spokojnie ogarniemy Twoją szafę. Pracowałam z klientkami z Niemiec, Szwajcarii, Anglii, Czech, Francji.

 

Umów się na Kawkę w Szafie online

Po kliknięciu na poniższy guzik zostaniesz przekierowana do płatności za usługę. Po jej zaksięgowaniu otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem zamówienia.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin oraz plan działania.

Cena: 1 099 zł brutto
Usługa trwa 3 h

Co mówią o mnie klientki?

Dzisiejsze zakupy z Basią były czystą przyjemnością. Gdy jechałam na spotkanie z Basią nie wiedziałam czego mam się spodziewać, jednak już podczas powitania wiedziałam, że będzie dobrze. Basia bardzo profesjonalnie, zaledwie w dwie godziny stworzyła dla mnie wiele gotowych stylizacji, które będę mogła nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień.. W końcu znalazłam kolory i fasony, w których rzeczywiście dobrze się czuję.. Przy okazji znalazłam moją wymarzoną spódnicę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej kobiecie zakupy z Basią – pełen profesjonalizm, a dla mnie ogromna oszczędność czasu. 

–  Anna Stoń

Zakupy z Basią były nie tylko przyjemne, ale i bardzo efektywne oraz profesjonalne. :).  Na początku spotkania ustaliłyśmy sobie cel i potem z przyjemnością patrzyłam, a właściwie również uczestniczyłam, w jego realizacji. To był świetny czas, który przyniósł nie tylko udany zakup, ale i dawkę porządnej wiedzy o dobieraniu fasonów.

– Marysia Bernaciak

Masz pytania dotyczące usług?

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do mnie: 661 070 194 lub napisz na kontakt@basiakawka.pl.