Kawka w Szafie online

Konsultacja online pomoże Ci uprzątnąć szafę, stworzyć swój styl oraz rozwiązać wszelkie wyzwania modowe. Spotykamy się na wideorozmowie i przez 2,5 godziny rozmawiamy. Mamy 30 minut aby poznać Twoje oczekiwania i styl oraz 2 godziny na przegląd szafy, na podstawie zdjęć Twoich ubrań.

Korzyści:

– pomogę Ci przeprowadzić przegląd szafy;

– stworzymy listę zakupów ubrań, które uzupełnią obecną garderobę; 

– odpowiem na nurtujące Cię pytania modowe;

– odmienisz swój wizerunek i wreszcie będziesz czuła się świetnie w każdym z Twoich ubrań;

– otrzymasz wiele porad i wskazówek dotyczących wyglądu, sposobu ubierania się, które pomogą Ci zbudować własny styl.

 

Umów się na Kawkę w Szafie online

Po kliknięciu na poniższy guzik zostaniesz przekierowana do płatności za usługę. Po jej zaksięgowaniu otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem zamówienia.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin oraz plan działania.

Cena: 400 zł brutto
Usługa trwa 2,5h

Co mówią o mnie klientki?

Dzisiejsze zakupy z Basią były czystą przyjemnością. Gdy jechałam na spotkanie z Basią nie wiedziałam czego mam się spodziewać, jednak już podczas powitania wiedziałam, że będzie dobrze. Basia bardzo profesjonalnie, zaledwie w dwie godziny stworzyła dla mnie wiele gotowych stylizacji, które będę mogła nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień.. W końcu znalazłam kolory i fasony, w których rzeczywiście dobrze się czuję.. Przy okazji znalazłam moją wymarzoną spódnicę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej kobiecie zakupy z Basią – pełen profesjonalizm, a dla mnie ogromna oszczędność czasu. 

–  Anna Stoń

Zakupy z Basią były nie tylko przyjemne, ale i bardzo efektywne oraz profesjonalne. :).  Na początku spotkania ustaliłyśmy sobie cel i potem z przyjemnością patrzyłam, a właściwie również uczestniczyłam, w jego realizacji. To był świetny czas, który przyniósł nie tylko udany zakup, ale i dawkę porządnej wiedzy o dobieraniu fasonów.

– Marysia Bernaciak

Masz pytania dotyczące usług?

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do mnie: 661 070 194 lub napisz na kontakt@basiakawka.pl.