Voucher

Chcesz podarować bliskiej osobie oryginalny prezent? 

Bon podarunkowy na usługę zakupów lub przeglądu szafy jest świetnym pomysłem!

Bon podarunkowy

Usługa pełna pozytywnych emocji została zapakowana w piękne pudełeczko. Spełnij marzenia bliskiej osoby o zmianie wizerunku 🙂

Voucher możesz wykupić na usługę zakupów ze mną oraz na przegląd szafy.

Spraw niezwykły prezent

Po kliknięciu na poniższy guzik zostaniesz przekierowany do płatności za produkt. Po jej zaksięgowaniu otrzymasz ode mnie maila z potwierdzeniem zamówienia oraz wysyłki.

Cena: 1 299zł brutto

usługa trwa do 6h

Cena: 999zł brutto

usługa trwa do 6h

Co mówią o mnie klientki?

Dzisiejsze zakupy z Basią były czystą przyjemnością. Gdy jechałam na spotkanie z Basią nie wiedziałam czego mam się spodziewać, jednak już podczas powitania wiedziałam, że będzie dobrze. Basia bardzo profesjonalnie, zaledwie w dwie godziny stworzyła dla mnie wiele gotowych stylizacji, które będę mogła nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień.. W końcu znalazłam kolory i fasony, w których rzeczywiście dobrze się czuję.. Przy okazji znalazłam moją wymarzoną spódnicę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej kobiecie zakupy z Basią – pełen profesjonalizm, a dla mnie ogromna oszczędność czasu. 

–  Anna Stoń

Zakupy z Basią były nie tylko przyjemne, ale i bardzo efektywne oraz profesjonalne. :).  Na początku spotkania ustaliłyśmy sobie cel i potem z przyjemnością patrzyłam, a właściwie również uczestniczyłam, w jego realizacji. To był świetny czas, który przyniósł nie tylko udany zakup, ale i dawkę porządnej wiedzy o dobieraniu fasonów.

– Marysia Bernaciak

Masz pytania dotyczące Zakupów z Kawką?

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do mnie: 661 070 194 lub napisz na kontakt@basiakawka.pl.