Retransmisja webinaru

Rodzaje stylów w modzie

Czy masz w szafie ubranie w którym nie chodzisz, bo nie pasuje do Twoich zestawów?

Na zakupach czujesz się jak „dziecko we mgle”, bo nie wiesz na co zwracać uwagę, w wyniku czego nic nie kupujesz i czujesz frustrację?

Skąd pomysł na wprowadzenie takiego webinaru do moich produktów?

Wiele kobiet nie wie jak powinno się ubierać, nie wie co z czym łączyć. Chciałyby mieć swoistą receptę na swój wizerunek. 

Niestety takiej recepty nie da się dostać, ale można samemu wyrobić 😉 

Podczas mojego autorskiego kursu online „Odkryj Swój Styl” poznałam opinię dziewczyny o tym co im pomogło odnaleźć, udoskonalić swój styl i był to między innymi webinar, podczas którego omówiłam 14 różnych, podstawowych stylów. 

Dlaczego?

Oglądając to wideo zobaczysz jak wygląda dany styl w swojej czystej formie na pokazanych zdjęciach, po to abyś wybrała swoją podstawę w szafie i wybrała sobie pewne elementy z innych styli aby je świadomie ze sobą połączyć. 

Kiedy zobaczysz sama na przykładach jak dana stylizacja powinna wyglądać, to będziesz wiedziała doskonale w którą stronę zmierza Twój indywidualny styl 😉

 

 

Korzyści

– zaczniesz świadomie patrzeć i komponować swoje zestawy ubrań;

– poznasz różne style po to aby zbudować swój indywidualny styl;

– a wszystko po to aby ułatwić Ci komponowanie kapsułowej garderoby.

Cena: 99 zł

Poznaj moje zdanie o tym jak odnaleźć swój styl

Co mówią o mnie klientki?

Pełen profesjonalizm, piękne stylizacje i ogromne zaangażowanie w swoją pracę. Basia dba o każdy nawet najmniejszy szczegół tak by wszystko razem idealnie współgrało.

–  Klaudia Kosińska

Basia to świetna stylistka, która na naszą sesję zdjęciową przygotowała kilka niebanalnych, świetnie dopasowanych stylizacji. Widać, że moda to jej pasja, jest niezwykle profesjonalną, a przy tym bardzo miłą i sympatyczną osobą.
Serdecznie polecam współpracę.

– Kasia Stwora

Masz pytania dotyczące ebooka?

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do mnie: 661 070 194 lub napisz na kontakt@basiakawka.pl.