Zakupy z Kawką

Czy wiesz, że kobiety poświęcają średnio ponad 100 godzin i 48 minut rocznie na zakupy ubrań? Robiąc zakupy z doświadczoną stylistką, nie tylko oszczędzisz mnóstwo czasu, ale także wybierzesz wyłącznie te ubrania, które idealnie pasują do Twojej sylwetki i Twojego stylu!

Korzyści

– oszczędzisz czas poświęcony na zakupy i codziennie rano będziesz wiedziała „w co się ubrać”,

– wydasz mniej pieniędzy, a w Twojej szafie pojawią się tylko pasujące Tobie fasony ubrań, żadnych „przyda się”, „założę jak schudnę”, 

– określisz kształt Twojej sylwetki i poznasz jej atuty i mocne strony oraz nauczysz się eksponować Twoje piękno za pomocą właściwie dobranych ubrań,

– odmienisz swój wizerunek i będziesz wreszcie czuła się świetnie w każdym z ubrań z Twojej szafy,

– otrzymasz wiele porad i wskazówek dotyczących wyglądu, sposobu ubierania się, które pomogą Ci zbudować własny styl,

– zyskasz więcej pewność siebie oraz swoją samoocenę.

Umów się na zakupy

Po kliknięciu na poniższy guzik zostaniesz przekierowana do płatności za usługę. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz maila ode mnie z potwierdzeniem zamówienia.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo, aby ustalić dogodny dla Ciebie termin oraz plan działania.

Cena: 1 299 zł brutto
usługa trwa do 6h

Na myśl o buszowaniu w Centrum Handlowym masz zawroty głowy?

Pracując z wieloma kobietami nad ich stylem, dostrzegam pewne punkty styczne, choć ich przyczyny są zgoła różne. Nie da się napisać poradnika, który wskazuje styl, bo każda z nas ma inne potrzeby i inne wartości. Jako osobista stylistka wydawać by się mogło, że robię ciągle to samo – chodzę na zakupy i przeglądam szafy klientów. Jednak każda klientka ma inne potrzeby, inny tryb życia. Ten materiał powstał, aby naprowadzić Cię na styl, który odzwierciedla Twój charakter, który będzie z Tobą spójny.
Pytania i ćwiczenia w nim zamieszczone pomogą Ci zagłębić się w swoje prawdziwe potrzeby – te wewnętrzne wypływające           z Twojego serca, nie zaś te, które oczekuje od Ciebie otoczenie.
Materiał poparty jest historiami moich klientek, być może z którąś się utożsamisz?
E-book zawiera konkretną wiedzę skompresowaną na do małych rozmiarów, tak aby przeczytaną wiedzę od razu wprowadzić     w działanie.

Zobacz jak wyglądają zakupy ze stylistką

Co mówią o mnie klientki?

Dzisiejsze zakupy z Basią były czystą przyjemnością. Gdy jechałam na spotkanie z Basią nie wiedziałam czego mam się spodziewać, jednak już podczas powitania wiedziałam, że będzie dobrze. Basia bardzo profesjonalnie, zaledwie w dwie godziny stworzyła dla mnie wiele gotowych stylizacji, które będę mogła nosić nie tylko do pracy, ale i na co dzień.. W końcu znalazłam kolory i fasony, w których rzeczywiście dobrze się czuję.. Przy okazji znalazłam moją wymarzoną spódnicę. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdej kobiecie zakupy z Basią – pełen profesjonalizm, a dla mnie ogromna oszczędność czasu. 

–  Anna Stoń

Zakupy z Basią były nie tylko przyjemne, ale i bardzo efektywne oraz profesjonalne. :).  Na początku spotkania ustaliłyśmy sobie cel i potem z przyjemnością patrzyłam, a właściwie również uczestniczyłam, w jego realizacji. To był świetny czas, który przyniósł nie tylko udany zakup, ale i dawkę porządnej wiedzy o dobieraniu fasonów.

– Marysia Bernaciak

Masz pytania dotyczące Zakupów z Kawką?

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do mnie: 661 070 194 lub napisz na kontakt@basiakawka.pl.