Osobista stylistka online

                        Moda | Styl | Klasa

„Moda polega na marzeniach i na tym, aby skłaniać do marzeń innych ludzi.” Donatella Versace

Jak możesz ze mną pracować?

Bezpłatnie

Skorzystaj z darmowej wiedzy dostępnej na moim kanale YT. Dowiedz się jak łączyć ze sobą ubrania oraz odkryj swój indywidualny styl.

Pamiętaj – to Ty kreujesz swój wizerunek

Ze wsparciem

Skorzystaj z usługi zakupów ze mną lub przeglądu szafy. Zbuduj swój wizerunek w oparciu o swoje wnętrze i to jak chcesz być postrzegana. A jak potrzebujesz tylko porady – zapraszam na konsultacje online.

Samodzielnie

Już teraz możesz zacząć pracę nad swoim stylem. Zapraszam Cię do sklepu w którym znajdziesz ebooki oraz kursy online.

Zobacz mnie w TV

Ostatnio miałam przyjemność być gościem w Pytaniu na Śniadanie. Relację z tego dnia możesz przeczytać u mnie na Blogu, a materiał telewizyjny znajduje się poniżej.

Opinie

Basia Kawka

Z zawodu inżynier, z pasji stylistka. Moda jest dla mnie czymś więcej, niż ubiorem. Moda jest moją pasją od dzieciństwa, kiedy to podkradałam mamie szpilki                i chodziłam po dywanie jak po wybiegu. Zaczęła się           w czasach kiedy nie było galerii handlowych i trzeba było kombinować samemu, czyt. samodzielnie projektować         i szyć u krawcowej. Na co dzień pracuję z kobietami, które chcą odnaleźć swój styl. Wspieram wiedzą i doświadczeniem na wspólnych zakupach, tak aby wyglądały i czuły się doskonale w nowych ubraniach. Ostatecznie to Ty decydujesz, co kupujemy – ja doradzam wiedzą, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Pomimo tego, że masz przepełnioną szafę, nigdy nie wiesz co na siebie włożyć, prawda? Nie martw się, jest to problem nie tylko wielu kobiet, ale również i mężczyzn! Z pomocą przychodzi więc osobista styliska internetowa, dzięki której dowiesz się, jak łączyć różne ubrania i tworzyć kreacje, które zachwycą zarówno na eleganckiej kolacji, jak i również podczas codziennych spacerów. Dzięki osobistemu styliście online nie tylko będziesz świetnie się prezentować, ale przede wszystkim doskonale czuć. W Basiakawka.pl dopasuję ubrania nie tylko do Twojej sylwetki, ale również i charakteru.

Osobisty stylista internetowy - sprawdź moje usługi online!

Dzięki mnie nie tylko dowiesz się, jak połączyć spodnie z bluzką bądź na jaki kolor powinnaś postawić w swojej garderobie. Dzięki mnie odszukasz swój styl! Nie tylko wybierzesz te ubrania z szafy, które szczególnie do Ciebie pasują, ale również zaczniesz robić zakupy w sklepie wybierając te elementy odzieży, które faktycznie wpisują się w Twoją osobowość. Wybierając usługi Basiakawka.pl, przez internet, zwyczajnie odkryjesz prawdziwą siebie.

Internetowa styliska osobista Basiakawka.pl

Dlaczego warto postawić na współprace właśnie ze mną? Przede wszystkim dlatego, że oferuję pomoc online! Nie musisz się ruszać z domu, aby liczyć na moją pomoc w porządkowaniu szafy oraz doborowi najbardziej pasujących do Ciebie ubrań. Nauczysz się dobierać elementy odzieży, a to wszystko w naprawdę miłej i przyjaznej atmosferze. Zaparz sobie kawę i skorzystaj z moich konsultacji online!